Woordkunst-Drama 

Ronse

2de graad (vanaf 8 jaar)

Woordatelier

2.1a

2.1b

2.1c

2.2a

2.2b

2.3a

2.3b

2.4a

2.4b

dinsdag

woensdag

zaterdag

dinsdag

woensdag

dinsdag

woensdag

dinsdag

woensdag

17.00-18.00

15.00-16.00

10.30-11.30

16.00-17.00

13.00-14.00

17.00-18.00

14.00-15.00

16.00-17.00

16.00-17.00

Els Trio

Daphne Laquière

Scarlett Henrist

Guillaume Devos

Daphne Laquière

Guillaume Devos

Leentje Goemaere

Scarlett Henrist

Scarlett Henrist

3de graad

1u dramastudio + 1u speltheater

Optie Speltheater / Dramastudio

3.1a

3.1b

3.1/3.2a

3.1/3.2b

3.2a

3.2b

3.3a

3.3b

dinsdag

woensdag

vrijdag

woensdag

woensdag

woensdag

dinsdag

vrijdag

17.00-18.00

15.00-16.00

18.00-19.00

18.00-19.00

14.00-15.00

18.00-19.00

19.00-20-00

18.00-19.00

Scarlett Henrist

Scarlett Henrist

Van Haver Tiemen

Scarlett Henrist

Daphne Laquière

Daphne Laquière

Guillaume Devos

Marjan Loman

4de graad

1u dramalab + 1u theater

Optie Speltheater (vertolkend acteur) / Dramalab

4.1

4.2

4.3a

maandag

dinsdag

dinsdag

19.00-20.00

17.00-18.00

19.00-20.00

Marjan Loman

Filip Vandemeulebroecke

Leentje Goemaere

1u dramalab-theater maken + 1u theater maken

Optie Theater maken (creërend acteur) / Dramalab

4.1/4.2/4.3

vrijdag

19.00-20.00

Marjan Loman

Keuzevak (vanaf de 4de graad)

Crosslab Theater-Muziek 

zaterdag

9.30-10.30

Leentje Goemaere

Crosslab Theater-Media (3 wekelijks volgens kalender)

vrijdag

16.45-19.45

Filip Vandemeulebroecke

3de graad Volwassenen

1u dramastudio + 1u speltheater

Optie Speltheater / Dramastudio

3.1/3.2/3.3

dinsdag

20.00-21.00

Guillaume Devos

1u woordstudio + 1u spreken en vertellen

Optie Spreken en Vertellen / Woordstudio

3.1/3.2/3.3

donderdag

9.45-10.45

Filip Vandemeulebroecke

4de graad

1u dramalab + 1u theater

Optie Speltheater (vertolkend acteur) / Dramalab

4.1/4.2/4.3

dinsdag

20.15-21.15

Gave Boeckx

Brakel

2de graad (vanaf 8 jaar)

Woordatelier

2.1/2.2

2.3/2.4

dinsdag

dinsdag

17.15-18.15

18.15-19.15

Gave Boeckx

Gave Boeckx

3de graad

1u dramastudio + 1u speltheater

Optie Speltheater / Dramastudio

3.1/3.2

3.3

woensdag

woensdag

12.40-13.40

12.40-13.40

Scarlett Henrist

Marjan Loman

4de graad

1u dramalab + 1u theater

Optie Speltheater (vertolkend acteur) / Dramalab

4.1/4.2/4.3

dinsdag

20.15-21.15

Gave Boeckx

Kluisbergen

2de graad (vanaf 8 jaar)

Woordatelier

2.1

2.2

2.3/2.4

woensdag

vrijdag

woensdag

16.00-17.00

16.15-17.15

17.00-18.00

Gave Boeckx

Gave Boeckx

Gave Boeckx

3de graad

1u dramastudio + 1u speltheater

Optie Speltheater / Dramastudio

3.1/3.2

3.3

woensdag

woensdag

19.00-20.00

13.00-14.00

Gave Boeckx

Gave Boeckx

4de graad

1u dramalab + 1u theater

Optie Speltheater (vertolkend acteur) / Dramalab

4.1/4.2

4.3

vrijdag

dinsdag

20.15-21.15

20.00-21.00

Gave Boeckx

Filip Vandemeulebroecke

Maarkedal

2de graad (vanaf 8 jaar)

Woordatelier

2.1

2.2

2.3

2.4

vrijdag

vrijdag

vrijdag

vrijdag

17.00-18.00

16.00-17.00

18.00-19.00

19.00-20.00

Scarlett Henrist

Leentje Goemaere

Scarlett Henrist

Scarlett Henrist

3de graad

1u dramastudio + 1u speltheater

Optie Speltheater / Dramastudio

3.1

vrijdag

18.00-19.00

Leentje Goemaere

4de graad

1u dramalab + 1u theater

Optie Speltheater (vertolkend acteur) / Dramalab

De lessen dramalab (4de graad) gaan door in de hoofschool te Ronse