Uurroosters 2019-2020

Octopus (Domeinoverschrijdend)

In de hoofdschool te Ronse

1ste graad (max. 15 leerlingen per klas)

6 jaar

1.1A Greet Heyse: woe 13.00-14.00

1.1B Filip Vandemeulebroecke: woe 13.00-14.00

1.1C Gert Crispyn: woe 14.00-15.00

1.1D Delphine Demasières: za 11.00-12.00

 

7 jaar

1.2A Greet Heyse: woe 14.00-15.00

1.2B Filip Vandemeulebroecke: woe 14.00-15.00

1.2C Gert Crispyn: woe 13.00-14.00

1.2D Scarlett Henrist: za 9.45-10.45

Brakel

1ste graad (max. 15 leerlingen per klas)

6 jaar

1.1 Mieke Heyse: di 16.15-17.15 (bib)

 

7 jaar

1.2A Gave Boeckx: di 16.15-17.15 (bib)

1.2B Greet Heyse: di 16.15-17.15 (bib)

Kluisbergen

1ste graad (max. 15 leerlingen per klas)

6 jaar

1.1A Gave Boeckx: woe 14.00-15.00

1.1B Muriel Janssens: woe 14.00-15.00

 

7 jaar

1.2 Mieke Devos: woe 14.00-15.00

Maarkedal

1ste graad (max. 15 leerlingen per klas)

6 jaar

1.1A Kato Vangermeersch: ma 16.00-17.00

1.1B Leentje Goemaere: ma 16.00-17.00

 

7 jaar

1.2 Delphine Demasières: ma 16.00-17.00

Muziek Ronse

Muziekatelier (Muzikale en Culturele Vorming en Groepsmusiceren)

2de graad (max. 20 leerlingen per klas)

2.1A: Ann De Ridder: di 16.00-17.00 en do 16.00-17.00

2.1B: Sarie Lust: woe 13.00-14.00 en vrij 16.00-17.00

2.1C: Sarie Lust: ma 17.00-18.00 en do 17.00-18.00

2.1D: Kato Vangermeersch: woe 13.00-15.00

 

2.2A: Ann De Ridder: di 17.00-18.00 en do 17.00-18.00

2.2B: Sarie Lust: ma 16.00-17.00 en woe 14.00-15.00

2.2C: Kato Vangermeersch: woe 15.00-16.00 en vr 17.00-18.00

 

2.3A: Sarie Lust: woe 16.00-18.00

2.3B: Sarie Lust: ma 18.00-19.00 en woe 15.00-16.00

2.3C: Emile Ryckebusch: di 18.00-19.00 en do 16.00-17.00

 

2.4A: Kato Vangermeersch: ma 19.00-20.00

         Ann Soete: do 16.00-17.00

2.4B: Emile Ryckebusch: di 17.00-18.00 en do 17.00-18.00

2.4C: Sarie Lust: di 17.00-19.00

Jongerenklassen (van 11 tot 14 jaar)

2.1J: Ann Soete: do 17.00-19.00

2.2J: Veerle Vandenabeele: vrij 18.30-20.30

2.3J: Emile Ryckebusch: di 19.00-21.00

2.4J: Sarie Lust: do 18.00-20.00

 

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming)

3de graad (max. 20 leerlingen per klas)

3.1A: Emile Ryckebusch: do 18.00-19.00

3.1B: Emile Ryckebusch: vr 16.00-17.00

3.2A: Emile Ryckebusch: di16.00-17.00

3.2B: Emile Ryckebusch: vrij 17.00-18.00

Facultatief

3.3: Emile Ryckebusch: vrij 18.00-19.00

Jongerenklassen (van 15 tot 17 jaar)

3.1J: Emile Ryckebusch: do 19.00-20.00

 

JPR (Jazz, pop, rock)

3.1JPR: Joachim Van Hoecke: woe 16.00-17.00

3.2JPR: Joachim Van Hoecke: woe 18.00-19.00

 

Facultatief

3.3JPR: Joachim Van Hoecke: woe 21.00-22.00

Muziekgeschiedenis

C1: Greet Heyse: ma 19.00-21.00

C2: Greet Heyse: ma 14.30-16.30

Musical

1u Atelier musical/muziektheater + 1u Musical drama (max. 6 llgn) + 1u Musical zang

Atelier Musical/muziektheater

3de graad (max 6 leerlingen per klas)

3.1: Guillaume Devos: woe 18.00-19.00

3.2: Guillaume Devos: woe 16.00-17.00

Musical Drama

3de graad (max 6 leerlingen per klas)

3.1: Guillaume Devos: woe 17.00-18.00

3.2: Guillaume Devos: woe 15.00-16.00

Muziek Brakel

Muziekatelier (Muzikale en Culturele Vorming en Groepsmusiceren)

2de graad (max. 20 leerlingen per klas)

2.1: Mieke Heyse: ma 16.00-17.00 en woe 13.00-14.00

2.2: Emile Ryckebusch: ma 16.00-17.00 en woe 13.00-14.00

2.3: Mieke Heyse: ma 17.00-18.00 en woe 14.00-15.00

2.4: Emile Ryckebusch: ma 17.00-18.00 en woe 14.00-15.00

 

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming)

3de graad (max. 20 leerlingen per klas)

3.1: Emile Ryckebusch: ma 18.00-19.00

3.2: Emile Ryckebusch: woe 15.00-16.00

 

Facultatief

3.3: Emile Ryckebusch: woe 17.00-18.00

Muziek Kluisbergen

Muziekatelier (Muzikale en Culturele Vorming en Groepsmusiceren)

2de graad (max. 20 leerlingen per klas)

2.1: Mieke Devos: woe 15.00-16.00 en vr 16.15-17.15

2.2: Mieke Devos: woe 16.00-17.00 en vr 17.15-18.15

2.3A: Mieke Devos: woe 17.00-18.00 en vr 18.15-19.15

2.3B: Mieke Devos: woe 13.00-14.00 en vr 15.15-16.15

2.4: Mieke Devos: woe 18.00-19.00 en vr 19.15-20.15

 

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming)

3de graad (max. 20 leerlingen per klas)

3.1: Jesse Devos: woe 19.00-20.00

3.2: Jesse Devos: woe 20.00-21.00

 

Facultatief

3.3: Jesse Devos: woe 20.00-21.00

Muziek Maarkedal

Muziekatelier (Muzikale en Culturele Vorming en Groepsmusiceren)

2de graad (max. 20 leerlingen per klas)

2.1: Kristof Tessitore: woe 14.00-15.00 en vr 16.00-17.00

2.2: Kristof Tessitore: woe 15.00-16.00 en vr 17.00-18.00

2.3A: Kristof Tessitore: woe 16.00-17.00 en vr 18.00-19.00

2.3B: Jesse Devos: woe 16.00-17.00 en vr 18.00-19.00

2.4A: Kristof Tessitore: woe 17.00-18.00 en vr 19.00-20.00

2.4B: Jesse Devos: woe 17.00-18.00 en vr 19.00-20.00

 

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming)

3de graad (max. 20 leerlingen per klas)

3.1: Jesse Devos: za 10.30-11.30

3.2: Jesse Devos: za 11.30-12.30

 

Facultatief

3.3: Jesse Devos: za 11.30-12.30

Beeldende en Audiovisuele Kunsten Ronse

Beeldatelier

1ste graad (max.... leerlingen per klas)

1.1/1.2A (6-7j): Gert Crispyn: woe 15.00-16.40

1.1/1.2B (6-7j): Delphine Demasières: vrij 16.00-17.40

1.1 tem 2.1A (6-8j): Melanie Cool: za 9.10-10.50

1.1 tem 2.4B (6-11j): Melanie Cool: za 11.00-12.40

2.1/2.2A (8-9j): Sara Vantomme: vrij 16.00-17.40

2.1/2.2B (8-9j): Sara Vantomme: woe 16.10-17.50

2.2 tem 2.4 (9-11j): Delphine Demasières: za 9.10-10.50

2.3/2.4A (10-11j): G. Crispyn: woe 17.00-18.40

2.3/2.4B (10-11j): Delphine Demansières: vrij 18.00-19.40

3de graad (max.20 leerlingen per klas)

 

3.1 (12j) tem 3.6 (17j): Gert Crispyn: vrij 16.10-19.30

3.1 (12j) tem 3.6 (17j): Liliane Van Asselberghs: za 9.00-12.20

Digitaal Beeldatelier

3de graad (max. 7 leerlingen per klas)

3.3 (14j) tem 3.6 (17j): Melanie Cool: vr 16.10-19.30

Beeldende en Audiovisuele Kunsten Brakel

Beeldatelier

2de graad (max. 20 leerlingen per klas)

(8-11j): Sara Vantomme: za 9.00-10.40

Beeldende en Audiovisuele Kunsten Maarkedal

Beeldatelier

2de graad (max. 20 leerlingen per klas)

(8-11j): Delphine Demasières: ma 17.00-18.40

 

Dans

In de hoofdschool te Ronse

Dansinitiatie

1ste graad (max. 15 leerlingen per klas)

6 jaar

1.1A Magali Marie: woe 12.00-13.00

1.1B Magali Mairie: woe 16.00-17.00

7 jaar

1.2 Magali Marie: woe 13.00-14.00

Danslab

2de graad (max. 15 leerlingen per klas)

vanaf 8 jaar

2.1 Magali Mairie: woe 14.00-16.00

2.2 Magali Mairie: woe 17.00-19.00

2.3 Sitthibancha Bamphen: ma 16.00-18.00

2.4 Sitthibancha Bamphen: ma 18.00-20.00

Danslab Hedendaagse Dans

3de graad (max. 15 leerlingen per klas)

vanaf 12 jaar

3.1 Magali Mairie: di 16.30-19.00

Kluisbergen

Danslab

2de graad (max. 15 leerlingen per klas)

vanaf 8 jaar

2.1 Magali Mairie: ma 16.15-18.15 (Berchem)

2.2/2.3 Magali Mairie: ma 18.15-20.15 (Berchem)

2.4 Muriel Janssens: za 13.30-15.30 (Ruien)

Danslab Klassieke Dans

3de graad (max. 15 leerlingen per klas)

vanaf 12 jaar

3.1 Muriel Janssens: woe 15.15-17.45 (Ruien)

3.2 Muriel Janssens: za 10.00-12.30 (Ruien)

Woordkunst - Drama

In de hoofdschool te Ronse

Woordatelier

2de graad (max. 14 leerlingen per klas)

vanaf 8 jaar

2.1A: Els Trio: di 17.00-18.00

2.1B: Scarlett Henrist: woe 14.00-15.00

2.2A: Guillaume Devos: di 16.00-17.00

2.2B: Scarlett Henrist: woe 13.00-14.00

2.3A: (nog te bepalen): woe 15.00-16.00

2.3B: Guillaume Devos: di 17.00-18.00

2.4A: (nog te bepalen): woe 17.00-18.00

2.4B: Marjan Loman: di 16.00-17.00

 

Optie Speltheater 

Dramastudio

3de graad: 1u dramastudio (max. 10 llgn; 3.3 max. 5 llgn) + 1 u speltheater (max. 5 llgn)

3.1A: (nog te bepalen): ma 18.00-19.00

3.1B: (nog te bepalen): woe 14.00-15.00

3.1/3.2A: Leentje Goemaere: woe 15.00-16.00

3.1/3.2B: (nog te bepalen): woe 18.15-19.15

3.2A: Filip Vandemeulebroecke: woe 15.00-16.00

3.2B: Scarlett Henrist: woe 17.00-18.00

3.3A: (nog te bepalen): ma 16.00-17.00

3.3B: Guillaume Devos: di 18.00-19.00

Optie Speltheater  (vertolkend acteur)

Dramalab

4de graad: 1u dramalab (max. 12 llgn; 4.3 max. 6 llgn) + 1u theater (max. 4 llgn)

4.1: Marjan Loman: di 17.00-18.00

4.2: Filip Vandemeulebroecke: di 17.00-18.00

4.3A: Leentje Goemaere: woe 17.00-18.00

4.3B: Leentje Goemaere: di 19.00-20.00

Optie Theater Maken (creërend acteur)

Dramalab

4de graad: 1u dramalab (max. 12 llgn) + 1u theater maken (max. 5 llgn)

4.1/4.2/4.3: Marjan Loman: vrij 18.30-19.30

Brakel 

Woordatelier

2de graad (max. 14 leerlingen per klas)

vanaf 8 jaar

2.1/2.2: Gave Boeckx: di 17.15-18.15

2.3/2.4: Gave Boeckx: di 18.15-19.15

 

Optie Speltheater 

Dramastudio

3de graad: 1u dramastudio (max. 10 llgn; 3.3 max. 5 llgn) + 1u speltheater (max. 5 llgn)

3.1/3.2: Marjan Loman: woe 13.45-14.45

3.3: Gave Boeckx: di 19.15-20.15

Dramalab

4de graad: 1u dramalab (max. 12 llgn) + 1u theater (max. 4 llgn)

4.1/4.2/4.3: Gave Boeckx: di 20.15-21.15

Kluisbergen

Woordatelier

2de graad (max. 14 leerlingen per klas)

vanaf 8 jaar

2.1: Gave Boeckx: woe 16.00-17.00

2.2/2.3: Gave Boeckx: woe 15.00-16.00

2.4: Gave Boeckx: woe 17.00-18.00

 

Optie Speltheater 

Dramastudio

3de graad: 1u dramastudio (max. 10 llgn; 3.3 max. 5 llgn) + 1u speltheater (max. 5 llgn)

3.1/3.2: Gave Boeckx: woe 18.00-19.00

3.3: Gave Boeckx: vrij 18.30-19.30

Optie Speltheater (vertolkend acteur)

Dramalab

4de graad: 1u dramalab (max. 12 llgn) + 1u theater (max. 4 llgn)

4.1/4.2: Gave Boeckx: woe 20.00-21.00

4.3: Filip Vandemeulebroecke: woe 20.00-21.00

Volwassenen

Optie Speltheater

Dramastudio

3de graad: 1u dramastudio (max. 10 llgn) + 1u speltheater (max. 5 llgn)

3.1/3.2/3.3: Filip Vandemeulebroecke: di 19.45-20.45

Maarkedal

Woordatelier

2de graad (max. 14 leerlingen per klas)

vanaf 8 jaar

2.1: Scarlett Henrist: vrij 17.00-18.00

2.2: Leentje Goemaere vr 16.00-17.00

2.3: Scarlett Henrist: vr 19.00-20.00

2.4A: Leentje Goemaere: vr 15.00-16.00

2.4B: Scarlett Henrist: vr 18.00-19.00

Optie Speltheater 

Dramastudio

3de graad: 1u dramastudio (max. 10 llgn; 3.3 max. 5 llgn) + 1 u speltheater (max. 5 llgn)

3.1: Leentje Goemaere: vr 18.00-19.00

Optie Speltheater (vertolkend acteur)

Dramalab

4de graad: 1u dramalab (max. 12 llgn) + 1u theater (max. 4 llgn)

De lessen dramalab (4de graad) gaan door in de hoofdschool te Ronse.

 

Uurroosters volwassenen

MUZIEK (Vanaf 15 jaar)

Muziekatelier (Muzikale en Culturele Vorming en Groepsmusiceren)

2.1: Mieke Heyse: di 19.00-21.00

2.2A: Sarie Lust: di 19.00-21.00

2.2B: Ann De Ridder: di 19.00-21.00

2.3: Greet Heyse: di 19.00-21.00

 

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming - vanaf 18 jaar)

3.1: Gudrun Backeland: ma 18.00-19.00

3.2: Gudrun Backeland: ma 19.00-20.00

 

Facultatief

3.3: Gudrun Backeland: ma 20.00-21.00

 

WOORDKUNST - DRAMA (Vanaf 15 jaar)

Optie Speltheater

Dramastudio

3de graad: 1u dramastudio (max. 10 llgn) + 1u speltheater (max. 5 llgn)

3.1/3.2/3.3: Guillaume Devos: di 20.00-21.00

Optie Speltheater (vertolkend acteur)

Dramalab

4de graad: 1u dramalab (max. 12 llgn) + 1u theater (max. 4 llgn)

4.1/4.2/4.3: Els Trio: di 20.00-21.00

Optie Spreken en Vertellen

Woordstudio

3de graad: 1u woordstudio (max. 10 llgn) + 1 u spreken en vertellen (max. 5 llgn)

3.1/3.2/3.3: Filip Vandemeulebroecke: vr 9.30-10.30

3.1/3.2/3.3: (nog te bepalen): woe 19u15-20u15

 

4de graad (max.... leerlingen per klas)

4.1 (6 lesuren)

Tekenen 

Gert Crispyn: ma 18.20-20.00 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: za 13.00-14.40 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: za 14.40-16.20 (2 lesuren)

Projectatelier 

Liliane Van Asselberghs: woe 18.00-19.40 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: vrij 14.30-16.10 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: vrij 16.10-17.50 (2 lesuren)

BEELDENDE EN AUDIOVISUELE KUNSTEN (18 jaar)

Schilderen 

Gert Crispyn: di 18.00-19.40 (2 lesuren)

Gert Crispyn: di 19.40-21.20 (2 lesuren)

Gert Crispyn: woe 19.00-20.40 (2 lesuren)

en/of

Keramiek 

Liliane Van Asselberghs: di 16.10-17.50 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: di 18.00-19.40 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: woe 16.10-17.50 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: vrij 18.00-19.40 (2 lesuren)

4.2 (8 lesuren)

Tekenen 

Gert Crispyn: ma 18.20-20.00 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: za 13.00-14.40 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: za 14.40 16.20 (2 lesuren)

+ 2 lesuren Projectatelier of Beeldende en Audiovisuele Kunsten (Schilderen of Keramiek)

Projectatelier 

Liliane Van Asselberghs: woe 18.00-19.40 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: vrij 14.30-16.10 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: vrij 16.10-17.50 (2 lesuren)

+ 2 lesuren Tekenen of Beeldende en Audiovisuele Kunsten (Schilderen of Keramiek)

BEELDENDE EN AUDIOVISUELE KUNSTEN (18 jaar)

Schilderen 

Gert Crispyn: di 18.00-19.40 (2 lesuren)

Gert Crispyn: di 19.40-21.20 (2 lesuren)

Gert Crispyn: woe 19.00-20.40 (2 lesuren)

en/of

Keramiek 

Liliane Van Asselberghs: di 16.10-17.50 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: di 18.00-19.40 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: woe 16.10-17.50 (2 lesuren)

Liliane Van Asselberghs: vrij 18.00-19.40 (2 lesuren)

en/of

2 lesuren Tekenen of Projectatelier

DANS (18 jaar)

Danslab Hedendaagse Dans

3de graad (max. 15 leerlingen per klas)

3.1 Magali Mairie: di 19.00-21.30

  • Facebook App Icon
  • Wix Google+ page