Muziek 

Ronse

LANGLOPENDE STUDIERICHTING

2de graad (vanaf 8 jaar)

Muziekatelier (Muzikale en Culturele Vorming en Groepsmusiceren

2.1A

2.1B

2.1C

2.2A

2.2B

2.2C

2.2D

2.3A

2.3B

2.3C

2.4A

2.4B

2.4C

dinsdag

maandag

zaterdag

dinsdag

maandag

zaterdag

dinsdag

maandag

dinsdag

zaterdag

maandag

dinsdag

zaterdag

16.00-17.00

17.00-18.00

8.30-10.30

17.00-18.00

16.00-17.00

10.30-12.30

17.00-19.00

17.00-18.00

16.00-17.00

8.30-10.30

16.00-17.00

17.00-18.00

10.30-12.30

en

en

en

en

en

en

en

en

donderdag

woensdag

donderdag

woensdag

woensdag

donderdag

woensdag

donderdag

Ann De Ridder

Kato Vangermeersch

Veerle Vandenabeele

Ann De Ridder

Kato Vangermeersch

Veerle Vandenabeele

Mieke Heyse

Sarie Lust

Sarie Lust

Emile Ryckebusch

Sarie Lust

Sarie Lust

Emile Ryckebusch

16.00-17.00

13.00-14.00

17.00-18.00

14.00-15.00

13.00-14.00

16.00-17.00

14.00-15.00

17.00-18.00

Jongerenklassen (van 11 tot 14 jaar)

2.1

2.2

2.3

2.4

woensdag

donderdag

dinsdag

vrijdag

16.00-18.00

18.00-20.00

18.00-20.00

19.00-21.00

Mieke Heyse

Sarie Lust

Veerle Vandenabeele

Emile Ryckebusch

Volwassenen (vanaf 15 jaar)

2.1

2.2

2.3A

2.3B

dinsdag

dinsdag

dinsdag

dinsdag

19.00-21.00

19.00-21.00

19.00-21.00

19.00-21.00

Greet Heyse

Mieke Heyse

Ann De Ridder

Sarie Lust

3de graad

optie Klassiek

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming)

3.1A

3.1B

3.2A

3.2B

dinsdag

vrijdag

dinsdag

vrijdag

17.00-18.00

16.00-17.00

16.00-17.00

17.00-18.00

Emile Ryckebusch

Emile Ryckebusch

Emile Ryckebusch

Emile Ryckebusch

facultatief

3.3

vrijdag

18.00-19.00

Emile Ryckebusch

Jongerenklassen (van 15 tot 17 jaar)

3.1/3.2/3.3

dinsdag

18.00-19.00

Emile Ryckebusch

Volwassenen (vanaf 18 jaar)

3.1

3.2

maandag

maandag

18.00-19.00

19.00-20.00

Gudrun Backeland

Gudrun Backeland

facultatief

3.3

maandag

20.00-21.00

Gudrun Backeland

optie Jazz Pop Rock (JPR)

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming)

3.1

3.2

woensdag

woensdag

16.00-17.00

18.00-19.00

Joachim Van Hoecke

Joachim Van Hoecke

facultatief

3.3

woensdag

21.00-22.00

Joachim Van Hoecke

Singer-songwriter

1ste jaar

2de jaar

3de jaar

dinsdag

dinsdag

dinsdag

16.30-17.30

17.30-18.30

18.30-19.30

Jimmy Colman Villamayor

Jimmy Colman Villamayor

Jimmy Colman Villamayor

optie Musical

1u Atelier musical + 1u Musical drama + 1u Musical zang

Atelier musical

3.1

3.2

3.3

zaterdag

woensdag

woensdag

13.30-14.30

15.30-16.30

17.30-18.30

Guillaume Devos

Guillaume Devos

Guillaume Devos

Musical drama

3.1

3.2

3.3

zaterdag

woensdag

woensdag

14.30-15.30

16.30-17.30

18.30-19.30

Guillaume Devos

Guillaume Devos

Guillaume Devos

KORTLOPENDE STUDIERICHTING

Muziekgeschiedenis

C1

C2/C3

maandag

maandag

19.00-21.00

14.30-16.30

Greet Heyse

Greet Heyse

Brakel

2de graad (vanaf 8 jaar)

Muziekatelier (Muzikale en Culturele Vorming en Groepsmusiceren

2.1

2.2

2.3

2.4

maandag

maandag

maandag

maandag

16.15-17.15

16.16-17.15

17.15-18.15

17.15-18.15

en

en

en

en

woensdag

woensdag

woensdag

woensdag

13.15-14.15

13.15-14.15

14.15-15.15

14.15-15.15

Mieke Heyse

Emile Ryckebusch

Emile Ryckebusch

Mieke Heyse

3de graad

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming)

3.1

3.2

woensdag

maandag

17.15-18.15

18.15-19.15

Emile Ryckebusch

Emile Ryckebusch

facultatief

3.3

woensdag

15.15-16.15

Emile Ryckebusch

Kluisbergen

2de graad (vanaf 8 jaar)

Muziekatelier (Muzikale en Culturele Vorming en Groepsmusiceren

2.1

2.2A

2.2B

2.3

2.4

woensdag

woensdag

woensdag

woensdag

woensdag

17.00-18.00

13.00-14.00

14.00-15.00

16.00-17.00

18.00-19.00

vrijdag

vrijdag

vrijdag

vrijdag

vrijdag

en

en

en

en

en

Mieke Devos

Mieke Devos

Mieke Devos

Mieke Devos

Mieke Devos

16.15-17.15

15.15-16.15

17.15-18.15

18.15-19.15

19.15-20.15

3de graad

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming)

3.1

3.2

woensdag

woensdag

20.00-21.00

19.00-20.00

Marieke Tinel

Marieke Tinel

facultatief

3.3

woensdag

19.00-20.00

Marieke Tinel

Maarkedal

2de graad (vanaf 8 jaar)

Muziekatelier (Muzikale en Culturele Vorming en Groepsmusiceren

2.1

2.2

2.3

2.4

woensdag

woensdag

woensdag

woensdag

14.00-15.00

15.00-16.00

16.00-18.00

13.00-14.00

vrijdag

vrijdag

vrijdag

en

en

en

Veerle Vandenabeele

Veerle Vandenabeele

Sarie Lust

Veerle Vandenabeele

16.00-17.00

17.00-18.00

18.00-19.00

3de graad

Muziekstudio (Muzikale en Culturele Vorming)

3.1

3.2

zaterdag

zaterdag

10.30-11.30

11.30-12.30

Marieke Tinel

Marieke Tinel

facultatief

3.3

zaterdag

11.30-12.30

Marieke Tinel